Arnavutköy Beyaz Eşya Servisi

Arnavutköy Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalar en çok tamire ihtiyaç duyan ev ürünlerinin başında geliyor. Nem, ısı ve elektrik aksamından kaynaklanabilecek birçok sorunda beyaz eşyalarınızı servise götürmeniz gerekebiliyor. Arnavutköy beyaz eşya servisi ile ilgili bu yazımızda, oluşabilecek sorunlardan ve alabileceğiniz hizmetlerden bahsedeceğiz.

Arnavutköy bölgesi, nem oranı oldukça yüksek olan bölgelerden bir tanesi. Evlerin iç kısımlarında yaşanan nemlenmeler ve nemden kaynaklı diğer sorunlar, beyaz eşyalarda bozulmalara neden olabiliyor.

Arnavutköy’de beyaz eşya ustası bulmak ise sandığınızdan daha zor olabilir. Makinanızın üretici firması tarafından yetkilendirilmeyen ve kulaktan dolma bilgilerle hizmet veren ustalar, makinanıza büyük zarar verebilir. Bu nedenle beyaz eşyalarınızın tamirinde oldukça dikkatli davranmanız gerekmektedir.

Tamir işlemlerinin yanı sıra, aksatmadan yaptırmanız gereken bakım işlemlerinde de Arnavutköy beyaz eşyalar servislerinden destek alabilirsiniz. Yetkili ve teknik bilgiye sahip kişiler tarafından yapılacak bakımlar sayesinde, beyaz eşyalarınızın kullanım süresi ve ömrü uzayacaktır.

Arnavutköy Beyaz Eşya Tamiri Servisi

Beyaz Eşyalarda Nemden Kaynaklı Oluşan Sorunlar

İstanbul Arnavutköy, şehrin en nemli bölgelerinden biridir. Evlerin birçoğunda neme karşı yalıtım olsa da, duvar içleri ve kapalı alanlar nemden etkilenir.

Buzdolabı, bulaşık ve çamaşır makinesi gibi büyük beyaz eşyaların tamamı elektronik cihazlardır ve içlerinde motor bölümü bulunur. Makinanın elektrik aksamı ve göstergeleri, çeşitli bağlantı ve kablolar ile motora bağlıdır.

Nemin gözlenebilir etkisi küf ve pastır. Yoğunlukla dış parçalarda oluşan küf ve pas, iç aksamları da etkileyebilmektedir. Bu nedenle Arnavutköy’de beyaz eşya tamiri yaptırırken, makinanızı mutlaka temizletmeniz ve iç aksamlarını kontrol ettirmeniz gerekmektedir.

Makinanın motoru üzerinde küf ya da toz birikintisi olması, makinanın çalışmamasına ya da elektrik aksamında sorunlara neden olabilir. Özellikle motorun açıkta durduğu beyaz eşyalarda bu sorun çok daha sık görülmektedir.

Makinanızı fişten çektikten sonra motorun soğumasını bekleyin ve motor bölgesini hafif nemli bir bez ile silin. Motorun ısınmasıyla birlikte üzerinde biriken toz elektrik sorunlarına ve hatta yangınlara sebep olabilmektedir.

Makinanızın temizliğini ve bakımını yaptırmak için Arnavutköy beyaz eşya servisimizden hizmet alabilirsiniz. Yılda bir kez yaptıracağınız bakım ve temizlik sayesinde cihazınızı daha uzun süre kullanabilir ve oluşacak sorunların önüne geçebilirsiniz.

Arnavutköy Servis Hizmetlerimiz

 

 Sayfa Kategorisi: Servis Noktalarımız
 
Paylaş