Avcılar Beyaz Eşya Servisi

Avcılar Beyaz Eşya Servisi

İstanbul Avcılar beyaz eşya servisi, Avcılar bölgesinde ikamet eden müşterilerimizin beyaz eşyalarının tamir ve bakım işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Servisimiz tarafından yetkilendirilen ustalar, adresinize gelerek cihazda gerekli kontrolleri yapmakta ve gerekli hallerde servise getirilmesini sağlamaktadır. Avcılar beyaz eşya ustalarımızın kararı ile servis alanına getirilecek olan makinanız, servisimiz tarafından taşınır.

Avcılar beyaz eşya servislerimiz, üretici firmalar tarafından yetkilendirilmiş özel servislerdir. Yetkisiz servisler tarafından yapılacak işlemler, cihazınızın garantisini sonlandırabilir. Bu nedenle alacağınız hizmetlerde yetkili servisleri seçmeniz oldukça önemlidir.

Avcılar beyaz eşya tamir servisi

Üretici firmalar, makinanın teknik detayları ile ilgili servisimize bilgi sağlamaktadır. Bu sayede cihazınızın kapasitelerini ve teknik özelliklerini önceden inceleyerek, doğru servis sağlayabilmekteyiz.

Aynı zamanda üretici firmalar tarafından yetkilendirilen servislerin kullandığı parçalar, orijinal ve garantilidir. Değiştirilen parçalarda bir kırılma ya da bozulma olması durumunda cihazınızı koruması amacıyla sağlanan garanti, servis maliyetinizin de azalmasını sağlayacaktır.

Cihazınıza doğru işlemlerin uygulanması için, servisimize yapacağınız aramada cihazın marka ve modelini belirtmeniz gerekmektedir. Avcılar beyaz eşya tamir işlemlerinde ustalarımızın yanlarında getireceği aletler ve yedek parçaların makinanızla uyumlu olması açısından oldukça önemli olan bu detay, servis sürenizin uzamasını da engeller. Avcılar bölgesinde yoğun trafik sorunu yaşanmaktadır. Ustalarımızın doğru yedek parçayı almak için yeniden servise dönmesi, gereksiz zaman kaybına ve beklemenize neden olacaktır.

Avcılar Bölgesinde En Sık Yaşanan Beyaz Eşya Sorunları

Fabrika, üretim yeri ve hanelerin yoğun şekilde bulunduğu Avcılar bölgesinde; beyaz eşyalarda birçok farklı sorun oluşabilmektedir. Özellikle inşaat işlemlerinin yapıldığı bölgelerde, elektrik sıkça kesilebilmekte ve cihazların elektrik aksamlarında sorunlara neden olabilmektedir.

Ani voltaj değişimleri, elektriğin sık sık kesilmesi ya da makine çalışır durumdayken fişten çekilmesi; cihazın elektrik ile çalışan sistemlerine büyük zararlar verebilmektedir. Bu sorunun üstesinden gelebilmek için, cihazınızı asla çalışır durumdayken fişten çekmeyin.

Tüketici yasaları gereğince, elektrik kesintileri ve voltaj değişimlerinden kaynaklanan sorunlarda katlandığınız maliyetler ile ilgili; elektrik dağıtım şirketinize talep açarak zararınızı karşılamalarını talep edebilirsiniz. Sürekli kesilen elektrik ya da voltaj değişimleri, ayıplı hizmet olarak kabul edilmekte ve dağıtıcı firmanın oluşan zararı üstlenmesi sağlanmaktadır.

     Avcılar Hizmet ServislerimizSayfa Kategorisi: Servis Noktalarımız
 
Paylaş