Avcılar Çamaşır Makinesi Servisi

Avcılar Çamaşır Makinesi Tamir Servisi

 

Gündelik hayatımızda pek çok elektronik eşya kullanmaktayız, özellikle de evimizde “olmazsa olmaz” diyebileceğimiz pek çok beyaz eşya var. Beyaz eşyalar genellikle en az 2 yıl süreyle garantili olmaktadır ancak çoğu zaman herhangi bir nedenle arızalandığında “kullanıcı hatası” olarak belirtilerek garanti dışına çıkabilmektedir. Avcılar’da servis hizmeti veren Avcılar Çamaşır Makinesi servisi teknisyenlerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

 

Teknik servis kadromuzla çamaşır makinesi tamirat işlemini gerçekleştirmekteyiz. Herhangi bir nedenle arızalanan çamaşır makinesi için bizlere ulaşabilirsiniz. Avcılar Çamaşır Makinesi Tamiri yapan deneyimli ve tam donanımlı ekibimiz, sizlere kısa sürede çözüm sunacaktır.

Avcılar Çamaşır Makinesi Ustası

Teknik servisimize ulaştırdığınız çamaşır makineniz öncelikli olarak Avcılar Çamaşır Makinesi Ustası tarafından analiz edilir. Belirlenen sorun için müdahaleyi evde yada teknik servis noktasında gerçekleştirir. Bu tamamen arıza durumunda olan cihaza göre ve hatta bazı durumlarda marka ve modele göre değişebilmektedir.

 

Tamirat işlemleri için süre ise yine arızanın ne olduğu ile alakalı olarak belli bir süre sürebilmektedir. Firmamız çamaşır makinenizin ne kadar önemli ve gün boyunca en çok ihtiyaç duyulan eşyalardan birisi olduğunun farkındadır ve bu anlamda sizlere olabilecek en kısa sürede tamiratı gerçekleştirerek, çamaşır makinenizin teslimatını amaçlar. Firmamız ile iletişime geçtiğinizde, arızanın belirlenmesi durumunda ekibimiz sizlere ortalama bir tamirat süresi söyleyecektir.

 

Avcılar Çamaşır Makinesi Teknik Servis Hizmeti

Çamaşır makinesi tamirat fiyatları hakkında bilgi almak için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Firmamız tamirat ücreti belirlerken pek çok kriteri dikkate aldığını belirtmemiz gerekiyor. Bu kriterler eşyanızın arızasına göre, bazı durumlarda da eşyanızın markası ve modeline göre fiyat değişmektedir.

 

Fiyatı en çok belirleyen etken ise arızanın ne ile alakalı olduğudur. Dolayısıyla sizlere kesin bir tamirat fiyatı çıkarabilmemiz için eşyalarınızı ön kontrol yapmamız ve bu sayede hem eksiklikleri belirmememiz hem de arızanın kapsamını daha iyi anlamamız gerekiyor. Bu sayede Avcılar Çamaşır Makinesi Özel Servisi olarak sizler için makul bir tamirat fiyatı sunarız. Merak ettiğiniz tüm sorular ile ilgili olarak ve teknik destek için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

 Sayfa Kategorisi: Teknik Servis
 
Paylaş