Güneşli Beyaz Eşya Servisi

Güneşli Beyaz Eşya Servisi

 

Beyaz eşyalar evimizde önemli bir yere sahiptir. Özellikle de mutfakta pek çok işimizi beyaz eşyalar olmadan halledemeyiz. Beyaz eşyalar zamanla çeşitli nedenlerden dolayı arıza durumunda olmaktadırlar. Arızalanan bir beyaz eşyanın tamiratı için güvenilir bir servisten yardım almak gerekiyor. Bu aşamada Güneşli beyaz eşya servisi olarak, sizlere arızalanan her türlü beyaz eşyalarınızın tamiratı için hizmet vermekteyiz.

 

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi ve diğer tüm beyaz eşyalarınız için teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda, teknik servis hizmet numaralarımızı aramanız yeterli olacaktır. Sonrasında deneyimli ve tam donanımlı personellerimiz evinize kadar gelerek, eşyanızın durumu ile ilgilenecektir.

Güneşli Beyaz eşyalar Servisi

Güneşli Beyaz Eşya Tamiri

 

Beyaz eşyaların tamiratı hizmetini gerçekleştiren firmamız, uzun yıllardır İstanbul ve Güneşli’da hizmet vermektedir. Güneşli beyaz eşya tamiri hizmetimizi her türlü beyaz eşyalarınızın tamiratı için sunmaktayız.

 

Beyaz eşyanızın bozulma nedenine bağlı olarak, bazı durumlarda eşyanızın ana teknik servis noktasına kadar ulaştırılması gerekebilir. Böyle bir durumda tamirat durumunun 1-2 gün gibi bir süreye ulaşabileceğini belirtmek isteriz. Öte yandan “bakımsızlık” gibi nedenlerden dolayı işlevini yitirmiş, arıza yapmış bir beyaz eşyanın tamiratı ise genellikle ev ortamında bir kaç saatte gerçekleştirilebildiğinden, tamirat süresi çok daha kısa sürecektir.

 

Güneşli Beyaz Eşya Teknik Servis

 

Güneşli beyaz eşya ustası beyaz eşyanızın sorununu yakından analiz eder ve sizlere olabilecek en makul fiyatı önerir. Bozulan beyaz eşyanız için personellerimiz ilk aşamada ön analiz yapar ve zararın ne olduğunu, ne kadar sürede onarılabileceğini ve fiyat olarak tahmin olarak ne kadar olduğunu belirlemektedir. Böylelikle siz değerli müşterilerimize olabilecek en kısa sürede eşyalarınızın tamiratını yaparak teslimatı gerçekleştirmeye çalışırken aynı zamanda en makul tamirat fiyatlarını sunmaya özen gösteriri. Fakat her koşulda tamirat için kesin bir fiyat vermenin zor olduğunu belirtmeliyiz. Nitekim tamirat sürecinde ekstra masraflar da ortaya çıkabilmektedir.

 

Güvenebileceğiniz bir Güneşli beyaz eşyalar servisi olarak her türlü beyaz eşyalarınızın tamirat, bakım ve genel teknik desteği için bizlere günün her saatinde, hizmet telefon numaralarımızdan kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 

Güneşli Servis Hizmetlerimiz

 

 Sayfa Kategorisi: Servis Noktalarımız-2
 
Paylaş