Şişli Beyaz Eşya Servisi

Şişli Beyaz Eşya Servisi

 

Beyaz eşyalar özellikle de mutfak, banyo gibi odalarımızda kullandığımız önemli eşyalardır. Bu eşyalar çoğu zaman her koşulda dayanıklılık sağlar. Fiziksel olarak zarar görmesi de düşük bir ihtimaldir. Ancak yine de bu beyaz eşyaların zarar görmediği anlamına gelmiyor. Zaman zaman arızalabilen beyaz eşyalarınızı en kısa sürede tamir ettirmek istiyorsanız, güvenilir bir teknik servis noktası bulmanız şart diyebiliriz. Bu doğrultuda, Şişli’de ikamet eden beyaz eşya kullanıcılarına hizmet veren teknik servis noktamız, uzun yıllardır her türlü beyaz eşyalarınızın bakım, onarım ve tamirat işlemlerini profesyonel işçilik ile gerçekleştirmektedir. Şişli beyaz eşya servisi olarak buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi ve aklınıza gelebilecek diğer tüm eşyalar için teknik destek veren ekibimiz tam donanımlı olup, eşyanız ile ilgili yaşadığınız sorunu kısa sürede çözümlemektedir.

Şişli beyaz eşyalar servisi

Şişli Beyaz Eşya Tamiri

 

Arıza durumunda olan beyaz eşyanızın tamiratı için firmamızla iletişime geçtiğinizde, teknik ekibimiz evinize kadar gelir ve eşyanızın sorunu için kısa sürede analiz yapar. Elde edilen veriler ile söz konusu arıza durumunda olan beyaz eşyanızın ne kadar sürede, nasıl ve tahmini olarak ne kadar tamirat fiyatı ile tamir edileceği belirlenir. Bu doğrultuda sizlere tamirat hizmetini gerçekleştiririz. Eşyanıza ve arıza durumuna göre tamirat sadece bir kaç saati bulabileceği gibi bir kaç günü de bulabilir. Bu süre hakkında tahmin yapabilmemiz adına, öncelikli olarak eşyanızı analiz etmemiz gereklidir. Şişli beyaz eşya tamiri için hizmet veren teknik servis noktamız aynı zamanda beyaz eşyalarınızın bakımsızlıktan kaynaklanan sorunlarını da düzeltmekte, beyaz eşyalarınıza bakım uygulamakta ve gerektiğin de parça teminatı da yapmaktadır.

 

Şişli Beyaz Eşya Teknik Servis

 

Arıza durumunda olan herhangi bir beyaz eşyanız için profesyonel bir ekip olarak hizmet veriyoruz. Şişli beyaz eşya ustası beyaz eşyanızın gerekli tamirat, bakım işlemlerini titizlikle, profesyonel işçilik anlayışı ile gerçekleştirecektir. Tüm bu çalışmalar sonucunda, beyaz eşyanızı sizlere sorunsuz ve güvenli bir şekilde çalışıyor vaziyette bırakırız. Güvenebileceğiniz  Şişli beyaz eşyalar servisi olarak bizlere hizmet numaralarımızdan kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

    Şişli Servis Hizmetlerimiz

 Sayfa Kategorisi: Servis Noktalarımız-2
 
Paylaş