Sultangazi Beyaz Eşya Servisi

Sultangazi Beyaz Eşya Servisi

 

Beyaz eşyalarınızın bozulması durumunda işleriniz önemli ölçüde aksar. Özellikle de ev ve banyoda bulunan beyaz eşyalar söz konusu olduğunda, bu durumun en kısa sürede düzeltilmesi önem arz eder. Beyaz eşyalar her ne kadar darbelere ve kötü kullanımlara dayanıklı bir şekilde üretilmiş olsalar da, bazı hesaba katılmayan etkenlerden dolayı zaman içerisinde bozulabilmektedirler. Bu arıza durumu söz konusu beyaz eşyanızın iç donanımı ile alakalı olabileceği gibi, belirli bir parçası ile de alakalı olabilmektedir. Arıza durumunda olan beyaz eşyanız için güvenilir bir teknik servis noktası ile iletişime geçmeniz gereklidir. Bu aşamada bizler Sultangazi’de uzun yıllardır hizmet veren, güvenilir bir Sultangazi beyaz eşya servisi olarak buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi ve aklınıza gelebilecek diğer tüm eşyalar için teknik destek vermekteyiz.

Sultangazi Beyaz eşyalar Servisi

Sultangazi Beyaz Eşya Tamiri

 

Beyaz eşyalarınızın tamiratı için süreç, ön analiz dediğimiz süreç ile başlar. Bu doğrultuda, sizler teknik servis noktamız ile iletişime geçtiğinizde, teknik ekibimiz tam donanımlı olarak evinizde arıza durumunda olan beyaz eşyanızın incelemek için gelir. Eşyanın türüne ve arızanın durumuna göre eşyanız evinizde bir kaç saat içerisinde tamir edilebileceği gibi teknik servis noktasında da tamir edilebilir. Bu tamamen ilgili beyaz eşyanın arıza durumuna göre değişkenlik gösterir.

 

Sultangazi beyaz eşya tamiri hizmeti veren güvenilir teknik servis noktamız, merak ettiğiniz tamirat süresi, tamirat fiyatı gibi bilgileri, eşyanızı ön inceleme yaptıktan sonra sizlere bildirir. Bu aşamada olabilecek en makul fiyatlandırmayı yapmaya çalışırız ancak kesin fiyat ancak söz konusu beyaz eşyanızın onarımı sonrasında belirlenebilir.

 

Sultangazi Beyaz Eşya Teknik Servis

 

Güvenilir teknik servis hizmeti sağlayan firmamız, tam donanımlı ve farklı beyaz eşya marka modelleri hakkında tam bilgi sahibi teknik personeller ile hizmet vermektedir. Sultangazi beyaz eşya ustası beyaz eşyanızın gerekli tamirat, bakım işlemlerini titizlikle, profesyonel işçilik anlayışı ile gerçekleştirecektir.

 

Sultangazi beyaz eşyalar servisi olarak, beyaz eşyalarınızın güvenli ve tam performans bir şekilde çalıştıklarından emin olduğumuzda sizlere teslim ederiz.

 

Sultangazi Servis Hizmetlerimiz

 Sayfa Kategorisi: Servis Noktalarımız-2
 
Paylaş