Silivri Beyaz Eşya Servisi

Silivri Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyaları ev ve iş alanlarımızda oldukça fazla kullanılırız. Hem temizlik hem de yiyeceklerimizin korunması gibi farklı amaçlarla kullandığımız beyaz eşyalar, hayatımızı önemli ölçüde kolaylaştırır. Satın almış olduğunuz bir beyaz eşyanın normal şartlar altında en az 2 yıl boyunca garantisi vardır. Bu garanti süresi, belirli şartlar altında geçerlidir. Beyaz eşyanızın herhangi bir nedenden dolayı arızalanması durumunda kullanıcı hatası olması dolayısıyla garanti dışına çıkabilmektedir. Böyle bir durumda beyaz eşyanızın tamiratı ücretli olarak gerçekleştirilmektedir. Firmamız Silivri beyaz eşya servisi olarak buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi ve aklınıza gelebilecek diğer tüm beyaz eşyalar için teknik servis hizmeti vermekteyiz. Özel teknik servis hizmetlerimizde müşteri memnuniyetine önem veriyoruz.

Silivri Beyaz Eşya Servisi

Silivri Beyaz Eşya Tamiri

Arızalı beyaz eşyanız için teknik servis noktamıza ulaştığınızda, evinize kadar hizmet veriyoruz ve arıza durumunda olan beyaz eşyanızın tamirat süreci ile ilgili sizlere bilgi veriyoruz. Arızalanan, tamirat ihtiyacı olan beyaz eşyanız için tamiratın ne kadar süreceği, ne kadar fiyat ile tamir olacağı gibi merak edilen soruların cevaplarını sizlere ancak ön inceleme aşamasından sonra verebiliriz. Bu nedenle, bizlerden tahmini bir tamirat süresi ve tamirat fiyatı hakkında bilgi almanız açısından öncelikli olarak bizlere ulaşmanız gerekmektedir. Böylelikle arıza durumunda olan beyaz eşyanız için analiz yapabilecek ve sizlere tahmini bir fiyat sunabileceğiz. Silivri beyaz eşya tamiri hizmetimiz eşyaya ve arıza durumuna bağlı olarak, mümkün şartlarda olabilecek en kısa sürede tamirat gerçekleştirir.

 

Silivri Beyaz Eşya Teknik Servis

Beyaz eşyalarınızın en doğru bir şekilde tamir edilmesi ve sizlere tam performanslı, güvenli bir şekilde çalışıyor halde sunulması bizler için çok önemlidir. Bu nedenle beyaz eşyalarınızın analiz ve tamiratları, tam donanımlı bir Silivri beyaz eşya ustası tarafından gerçekleştirilir.

 

Silivri beyaz eşyalar servisi olarak, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi ve aklınıza gelebilecek tüm beyaz eşya marka ve modelleri için teknik servis, tamirat, teknik destek, bakım hizmeti vermekteyiz. Bunun için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

    Silivri Servis Hizmetlerimiz

 Sayfa Kategorisi: Servis Noktalarımız-2
 
Paylaş