Sarıyer Beyaz Eşya Servisi

Sarıyer Beyaz Eşya Servisi

Sarıyer’de ikamet ediyorsunuz ve beyaz eşyanız arıza yaptı, bozuldu yada bakıma ihtiyacı var. Böyle bir durumda güvenilir bir teknik servis noktasına ulaşmanız oldukça önemlidir. Beyaz eşyanızın marka ve modeline uygun bir hizmet sağlayan bir teknik servis noktası ancak ihtiyacınızı karşılayabilir. Bu aşamada teknik servis noktamız; Sarıyer beyaz eşya servisi olarak uzun yıllardır hizmet vermektedir. Güvenilir teknik servis noktamızda, arıza durumunda olan, bozulan yada bakıma ihtiyaç duyulan: buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi ve aklınıza gelebilecek diğer tüm eşyalar için teknik destek alabilirsiniz.

Sarıyer Beyaz Eşya Servisi

Ekibimiz alanında uzman ve tam donanımlı teknik personellerden oluşmaktadır. Böylelikle evinize kadar gelir, arıza durumunda olan  eşyalarınız için ön analiz yaparak, eşyanızın arızasını kısa süre içerisinde belirleriz.

 

Sarıyer Beyaz Eşya Tamiri

Eşyalarınız için tamirat süreci, siz onay verdiğinizde başlar. Ekibimiz eşyanız için ön analiz yaptıktan sonra arıza durumunu tahmini olarak belirler. Belirlenen arıza durumu aynı zamanda merak ettiğini soruların da cevaplarını bulmanızı sağlar. Bu sorular genellikle söz konusu eşyanın ne kadar sürede tamir edilebileceği ve ne kadar tamirat fiyatı olabileceği yönündedir. Söz konusu arıza durumunda olan beyaz eşyanız için inceleme yaptıktan sonra merak ettiğiniz bu soruların cevaplarını sizlere tahmini olarak veririz. Kesin bir fiyat ise ancak tamirat sonrasında belirli olacaktır.

 

Sarıyer beyaz eşya tamiri hizmeti veren güvenilir teknik servis noktamız, siz değerli müşterilerine olabilecek en makul tamirat fiyatları sunmaya özen göstermektedir.

 

Sarıyer Beyaz Eşya Teknik Servis

Eşyalarınızın sağlam ve güvenli bir şekilde tamir edileceği konusunda emin olmanızı istiyoruz. Bunun için teknik personel kadromuz dahilinde güvenilir Sarıyer beyaz eşya ustası beyaz eşyanızın gerekli tamirat, bakım işlemlerini gerçekleştirecektir.

 

Beyaz eşyalarınız için gerçekleştireceğimiz bakım ve tamirat çalışmaları sonucunda, eşyanızı ilk gün gibi tam performans, sorunsuz ve güvenli bir şekilde çalışmasından emin olduğumuzda sizlere teslimatını gerçekleştiririz.

 

Sarıyer beyaz eşyalar servisi olarak, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi ve aklınıza gelebilecek tüm beyaz eşya marka ve modelleri için teknik servis hizmeti veriyoruz.

 

       Sarıyer Servis Hizmetlerimiz

 

 Sayfa Kategorisi: Servis Noktalarımız-2
 
Paylaş