Beyoğlu Beyaz Eşya Servisi

Beyoğlu Beyaz Eşya Tamir Servisi

İstanbul’un merkezinde bulunan Beyoğlu bölgesi, hane ve iş yeri sayısı bakımından neredeyse eşit bölgeler arasında yer alıyor. Beyoğlu beyaz eşya servisi olarak, konut ve işyerlerinde kullanılan beyaz eşyaların bakım ve onarım hizmetlerini sunmaktayız.

Genellikle işyerlerinde kullanılan ve salon tipi olarak adlandırılan klimaların tamir işlemlerini de gerçekleştirmede yetkili Beyoğlu beyaz eşya ustalarımız, firmalar tarafından hazırlanan teknik eğitimleri almış ve yetkili kişilerdir.

Beyoğlu’nda beyaz eşya tamiri amacıyla ulaşacağınız servisin, yetkili servis olması oldukça önemlidir. Özellikle işyeri kullanımı yapılan beyaz eşyalarda sorun yaşamamak adına, aldığınız hizmetin garantinizi bozmayacağından emin olmalısınız. Üretici firmalar, yetkili servisler haricinde yapılan tamir ve onarım işlemlerinde garanti süresini sonlandırmaktadırlar.

Beyoğlu Beyaz Eşya Servisi

Beyoğlu beyaz eşyalar servisi olarak klima, kombi, buzdolabı ve bulaşık makinesi de dahil olmak üzere; tüm beyaz eşyaların arıza onarımlarını ve bakım işlemlerini gerçekleştirmeye yetkiliyiz. Arıza ve bakım işlemleri ile ilgili randevu kaydı oluşturmak için çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Klimalarda En Sık Oluşan Sorunlar

Yaz aylarında yoğun şekilde çalıştırılan ancak kış döneminde aktif olarak kullanılmayan klimalar, düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyarlar. Kapalı kaldıkları süre içerisinde hava filtreleri ve fanlar üzerinde biriken toz nedeni ile arızalanabilen klimanıza bakım yaptırarak kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

Klimanın kumanda sinyaline tepki vermemesi de sık karşılaşılan bir sorundur. Kumanda tuşuna basmanıza rağmen cihaz tepki vermiyor ve çalışmıyorsa, ana makinenin kapağını kaldırarak Emergency Run tuşuna basmanız gerekir. Tuşa bastıktan sonra cihazınız çalışıyorsa, sorun kumandadan kaynaklanmaktadır. Ancak cihaz yine de çalışmıyorsa, Beyoğlu beyaz eşya servisimizden randevu almanızı öneririz.

Cihazınızın ısıtma ve soğutma fonksiyonlarının birinin veya ikisinin çalışmaması, klima gazının tükenmiş olmasından kaynaklanabilir. Gaz olmadan uzun süre açık bırakılan klimalarda ateşleyici arızalanabilir ve hasarın büyüklüğü artabilir. Bu nedenle ısıtma ya da soğutma fonksiyonları çalışmayan makinanızın tamir işlemlerini yetkili servise bırakmanız önemlidir.

Çalışan cihazın su akıtması da sık görülen sorunlardan bir diğeridir. Genellikle cihazın bağlantı noktalarındaki kırılma ve delinmelerden kaynaklanan bu durum, elektrikle çalışan bir cihaz olduğu için makinanıza ciddi zarar verebilir.

 

        Beyoğlu Servis Hizmetlerimiz

 Sayfa Kategorisi: Servis Noktalarımız
 
Paylaş