Beşiktaş Beyaz Eşya Servisi

Beşiktaş Beyaz Eşya Tamir Servisi

Beşiktaş beyaz eşya servisi, Beşiktaş ilçesine bağlı tüm mahallerde hizmet vermektedir. Ev ve ticari kullanımda bulunan buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makineleri gibi beyaz eşyaların tamir, onarı ve bakım işlemlerini gerçekleştirmeye yetkili özel servistir.

Beşiktaş beyaz eşya ustalarımız, haftanın her günü hizmet sunarak sürekli müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Cihazınızın markası tarafından sunulan teknik dokümanlar ve eğitimler sayesinde modeller hakkında bilgi sahibi olan ustalarımız, orijinal ve garantili yedek parça değişim işlemlerini de yapabilir.

Beşiktaş Beyaz Eşya Tamir Servisi

Beşiktaş beyaz eşyalar servisi hizmeti için, çağrı merkezimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Oluşturacağınız arıza kaydı içerisinde ürünün marka ve model bilgileri ile birlikte, yaşadığınız arızayla ilgili detayları da iletmeniz gerekmektedir.

İlçenin tüm mahallelerinde hizmet sağlayan Beşiktaş beyaz eşya tamir ekibimiz, kaydınızda yer alan iletişim numaranızdan sizi arayarak ziyaret saati hakkında bilgilendirme sağlayacaktır. Makinadaki arızanın durumuna göre yerinde tamir ya da servis merkezine taşıma işlemleri yapılabilir.

Kombi Cihazlarında Sık Karşılaşılan Arızalar

Kombi cihazı, sistem içerisindeki suyu ısıtarak yeniden kalorifer sistemine pompalamaktadır. Kombinizin kullandığı suyun azalması, pompalanan sudaki basıncı düşüreceği için ısı kayıplarına ve ısıtmamaya neden olabilir. Kombinizin üzerinde yer alan basınç göstergesini düzenli şekilde kontrol etmeniz ve basınç düşükse, kombinin altında bulunan vanayı açarak yeterli miktarda su alınmasını sağlamanız gerekmektedir.

Birçok kombi, yakıt olarak gaz ve elektrik kullanır. Kombinizin bağlı olduğu şalterin kapalı olması, kombinin çalışmamasına neden olacaktır. Aynı zamanda kombinizin gaz girişinin yan tarafında bulunan vana, gaz akışının sağlanabilmesi için açık olmalıdır.

Kombi cihazınızın su kaçırması ya da çalışırken ses yapması gibi sorunlar, birçok nedenden kaynaklanabilmektedir. Bu sebeple bu sorunlarda Beşiktaş beyaz eşya servisinden randevu talep etmenizi öneririz.

Sıcak suyun sağlanamaması ya da sıcak su akarken evin de yüksek derecede ısınması gibi sorunlar, cihaz içerisinde bulunan ve akışı sağlayan vanalardaki arızalardan kaynaklanmaktadır. Dışarıdan bakıldığında herhangi bir belirti göstermeyen bu arıza durumlarında, yetkili servisimiz ile iletişime geçerek tamir randevusu talebinde bulunabilirsiniz. Yetkili kişiler dışında makinaya dokunulması hem maddi hem de sağlık açısından zararlı sonuçlar doğurabilir.

 

Beşiktaş Servis Hizmetlerimiz

 Sayfa Kategorisi: Servis Noktalarımız
 
Paylaş