Bayrampaşa Beyaz Eşya Servisi

Bayrampaşa Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalar genellikle buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinası olarak düşünülmektedir. Ancak aspiratör, fırın, klima ve kombi gibi cihazlar da beyaz eşya kapsamına girmektedir. Bayrampaşa beyaz eşya servisi olarak tüm markalara ait beyaz eşyaların tamir ve onarım işlemlerini gerçekleştiren yetkili bir özel servis olarak hizmet vermekteyiz.

Bayrampaşa bölgesindeki beyaz eşya ustalarımız, makinanın arızasını kontrol ederek yapılacak tamiri belirlerler. Süreç hakkında sizi bilgilendirerek çalışmaya başlayan ustalarımız, üretici firmalar tarafından teknik eğitim almaktadır.

Bayrampaşa Beyaz Eşya Tamir Servisi

Makinanızın çalışma prensiplerine ve iç aksamlarına hakim olan ustalarımızın gerçekleştireceği işlemler, devam eden garantinize zarar vermez. Ancak yetkisiz servisler tarafından makine tamiri yapılması, garanti süresi yeni başlasa dahi sonlandırılmasına neden olur.

Bayrampaşa beyaz eşya tamiri işlemleriniz ile ilgili çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Talebiniz ve talep ettiğiniz randevu tarihi, adresinize en yakın birimimize iletilecektir. Randevu tarihinde servis yetkililerimiz size ulaşarak saat konusunda bilgilendirme yapmaktadır.

Bayrampaşa beyaz eşyalar servisi hizmeti, ilçenin tüm mahallelerini kapsamaktadır. Randevu talebiniz sırasında adres bilgileriniz ve adres tarifiniz alınmaktadır. Yetkililerimiz, adres konusunda bir sorun olması halinde iletişim numaranızdan size ulaşacaktır.

Setüstü Ocaklarda En Sık Görülen Sorunlar

Günümüzde doğalgaz kullanımının da yaygınlaşmasıyla, evlerin birçoğunda setüstü ocaklar kullanılmaktadır. Elektrik ile çalışan ve gaz girişi olan bu ocaklarda bazı sorunlar sıkça meydana gelmektedir.

Setüstü ocak, gaz girişinden gelen gazı yakmak için elektrik kullanır. Elektrik kesilmesi durumunda manuel şekilde de yakılabilecek olan gaz, çalışır durumdayken düğmenin belli bir kısmında çakma işlemi yapar.

Genellikle düğmenin çevrildiği ilk çeyrekte yapılan bu işlem, birçok nedenden dolayı arızalanabilir. Arıza durumunda elektrik olmasına rağmen çakma işlemi olmaz, ya da bu işlem düğme tamamen çevrilse bile devam eder.

Düğme mekanizması içinde biriken toz ve kir, bu soruna neden olabilir. Düğmeyi yerinden sökerek altındaki boşluğu nemli bir bezle temizlemek çözümler arasındadır.

Cihazda gaz ya da elektrik kaçağı olması durumunda ise; gaz girişinde bulunan vanayı kapatmalı ve cihazın fişini çekmelisiniz. Doğalgaz yanıcı olduğundan, evin içerisinde biriken gaz oldukça tehlikelidir.

 

        Bayrampaşa Servis HizmetlerimizSayfa Kategorisi: Servis Noktalarımız
 
Paylaş