Bahçeşehir Beyaz Eşya Servisi

Bahçeşehir Beyaz Eşya Servisi

Bahçeşehir beyaz eşya servisi olarak, İstanbul Bahçeşehir bölgesindeki tüm marka ve model beyaz eşyaların tamir, bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Evinizde ya da ofisinizde kullanmakta olduğunuz beyaz eşyaların arızalanması ya da bakım döneminin gelmesi ile Bahçeşehir beyaz eşyalar servisimize oluşturacağınız talepler, adresinize en yakında bulunan teknik birimimize iletilmekte ve yönlendirmeleri yapılmaktadır. Sizin belirttiğiniz gün içerisinde adresinize gelerek makinanızın kontrollerini gerçekleştirdikten sonra yapılacak işlemleri belirleyecek Bahçeşehir beyaz eşya ustalarımız, süreç hakkında sizi bilgilendirerek işlemlerinizi gerçekleştirecekler.

Bahçeşehir beyaz eşya tamiri servisi

Bahçeşehir’de beyaz eşya tamiri yaptırmak ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezimizden oluşturacağınız randevu işlemlerinde makinanızın marka ve modelini de paylaşmanızı ve sorununuzla ilgili bilgi vermenizi rica ederiz.

Aspiratörü Doğru Temizlemek İçin Yapmanız Gerekenler

Aspiratör, mutfak içerisinde yemek pişirme sırasında oluşan buharı ve dumanı çeken beyaz eşyadır. Genellikle ocağın tam üstünde bulunan aspiratör, zaman içerisinde yağlanır ve işlevsizleşir. Aspiratörünüzü düzenli olarak temizlemek, ileride oluşabilecek sorunların önlenmesi için oldukça önemlidir.

Aspiratör üzerinde bulunan filtrelerin yağ ve tozla tıkanması, buharı çekememenin yanı sıra, yağ kokusuna da neden olur. Zaman içerisinde filtre üzerinde bir tabaka yaratan bu kiri 3 ya da 6 ayda bir temizlemeniz gerekmektedir.

Yağ sökücü temizlik malzemelerinin yanı sıra, lavabo açıcı tabletler de yağı temizlemektedir. Ancak lavabo açıcı kullanırken oldukça dikkatli davranmanız gerekmektedir.

Aspiratör içerisinde bulunan filtreler, genellikle sökülebilir parçalardır. Aspiratörünüzün filtresinin sökülebilir olup olmadığını, ürününüzün kullanım kılavuzunu okuyarak kontrol edebilirsiniz.

Filtrelerin temizliğine başlamadan önce, ocakta bir tencere içerisinde kaynatacağınız su ile yağ tabakasının yumuşamasını sağlar. Bu sayede temizlik süreniz kısalacaktır.

Lavabo açıcı kullanmaya karar verdiyseniz; yanınızda iki litre kaynar su bulundurarak, toz halindeki kimyasalı filtrenin her tarafına yayılacak şekilde serpiştirin. Filtreniz tüm gözenekleri lavabo açıcı ile kaplandıktan sonra kaynar suyun tamamını filtrenin üzerine dökün. Kaynar suyla temas sonrasında çıkacak buharı kesinlikle solumayın.

Buharın kesilmesinin ardından bol su ile duruladığınız filtreleri, kuruması için bir yere yaslayın. İyice kuruduktan sonra yeniden aspiratöre takın.

 

        Bahçeşehir Servis Hizmetlerimiz

 

 

 

 Sayfa Kategorisi: Servis Noktalarımız
 
Paylaş