Başakşehir Beyaz Eşya Servisi

Başakşehir Beyaz Eşya Servisi

Başakşehir, İstanbul’un merkezi noktalarına olan mesafesi nedeni ile ulaşım sorunlarının yoğun olduğu bir bölge. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için, Başakşehir beyaz eşya servisimiz ile bölgeye hizmet sağlamaktayız.

Başakşehir beyaz eşyalar servisi, her türlü beyaz eşyanın bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmeye yetkili bir özel servistir. Makinanızın markası tarafından yetkilendirilen servisler, garantisi devam eden beyaz eşyalarınızın garantisinin devam etmesi için gereklilikleri sağlamaktadır. Bu nedenle alacağınız hizmet, garanti süresinizin sonlanmasına neden olmaz.

Başakşehir Beyaz Eşya Servisi

Aynı zamanda Başakşehir beyaz eşya ustalarımızın kullandığı yedek parçalar orijinal ve garantilidir. Değiştirilen parçanın garanti süresi içinde, kullanıcı hatasından kaynaklanmayan bir nedenle bozulması durumunda ücretsiz yenileme yapılır.

Başakşehir’de beyaz eşya tamiri işlemlerinizde, öncelikle çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek randevu almanız gerekmektedir. Çağrı merkezimizle yapacağınız görüşmede, makinanızda yaşadığınız sorunu detaylı şekilde belirtmeniz ve marka bilgisi paylaşmanız; doğru yedek parça ve servis malzemelerini getirmemiz için oldukça önemlidir.

Makinanızda yaşanan arızanın boyutlarına bağlı olarak servis hizmet süresi değişmektedir. Bazı arızalara yerinde müdahale edilirken, büyük arızalarda makinanın servis merkezimize taşınması gerekebilir. Servis yetkililerimiz tarafından yapılacak taşıma işlemi sayesinde cihazınızın güvenliği ve hız sağlanır.

Bulaşık Makinelerinde Sık Yaşanan Sorunlar

Bulaşık makinesinde en sık karşılaşılan sorun, bulaşıkların temizlenmeden programın sonlanmasıdır. Makinanın yaşı, kullanılan suda bulunan kimyasallar ve bulaşık deterjanınızın kalitesi gibi faktörler bu soruna neden olabilir.

Uzun zamandır kullanılan ve bakım işlemleri yapılmayan bulaşık makinelerinin içerisinde kir birikebilir. Su giriş ve çıkışlarında biriken kirler, makinanın temiz su almasına engel olur ve durulama işlemi sırasında bile kirli su kullanılmasına neden olabilir.

Bölgenizde kullanılan musluk suyunun içerisinde, temiz olmasını ve berraklığı sağlamak amacıyla kimyasal bazı maddeler bulunmaktadır. Zamanla suyun içindeki kireç, makinanızın çeşitli parçalarında birikir ve parçanın işlevsizleşmesine neden olur.

Bulaşık makinanızın bakımını her yıl düzenli olarak yaptırarak bu sorunlardan korunabilirsiniz. Aynı şekilde bulaşık makinanızın içini temizlemek amacıyla ayda bir kez boş çalıştırmak da oldukça faydalıdır. Makinanın içinde oluşan kokudan kurtulmak için, makinanız boşken içine yarım bir limon koyarak çalıştırabilirsiniz.

 

      Başakşehir Servis Hizmetlerimiz

 Sayfa Kategorisi: Servis Noktalarımız
 
Paylaş