Bakırköy Beyaz Eşya Servisi

Bakırköy Beyaz Eşya Servisi

Bakırköy bölgesi, İstanbul’un en eski yerleşim merkezlerinden biri. Hane yoğunluğunun da yüksek olduğu Bakırköy bölgesinde beyaz eşya ustalarımızla birlikte hizmet vermekteyiz. 

Her gün başka ilçelerden binlerce insanın ziyaret ettiği ve birçok turistik alana da ev sahipliği yapan Bakırköy, trafik sorunları yaşayan bölgeler arasında bulunuyor. Sokakların dar ve birçoğunun parke taşlı olması, merkezi yollara yakınlık ve sahil yolu geçişi nedeni ile ilçe, günün birçok saatinde araçla ulaşılması imkansız hale geliyor.

Bakırköy Beyaz Eşya Servisi

Kentsel dönüşüm projelerinin de yoğun olduğu bölgede, yapılan inşaatlar ve altyapı yetersizlikleri nedeni ile elektrik kesintileri yaşanabilmekte.

Sık gerçekleşen elektrik kesintileri, özellikle ev içi kullanımdaki beyaz eşyalarda ciddi zararlara neden olmaktadır. Bakırköy beyaz eşya servisi olarak, kesintiler sonucunda oluşacak hasarlara müdahale konusunda da hizmet vermekteyiz.

Bakırköy beyaz eşya tamir işlemlerinizde, servisimize yapacağınız çağrılar yetkili teknik personelimize iletilmekte ve en yakın birimimiz tarafından hizmet verilmektedir. Bu sayede en kısa bekleme süresi ile sorununuza çözüm sunmaktayız.

Buzdolabı ve çamaşır makinası, hane halkı açısından en önemli beyaz eşyalardır. Bozulmanın oluşmasından itibaren kısa süre içerisinde tamiri yapıldığında günlük hayatınızda herhangi bir aksama yaşamazsınız.

Çamaşır Makinalarında Sık Görülen Sorunlar

Çamaşır makinasını diğer beyaz eşyalardan ayrıştıran en önemli özelliği; su, deterjan ve yumuşatıcı girişleri ile tambur adı verilen ve çamaşırları koyduğunuz bölüme sahip olmasıdır. Tambur, makinanın dış kısmından ayrı şekilde asılı durur ve dönme işlemi ile çamaşırlarınızın yıkanmasını sağlar.

Çamaşır makinalarında en sık karşılaşılan sorunlar, tambur ve kazan bölümlerinde meydana gelmektedir. Kazan bölümü, çamaşır makinanızın çektiği suyu ısıtan ve kullanıma sokan kısımdır. Kazanda oluşan hasar, suyun ısınmamasından dolayı çamaşırların temizlenmemesine ya da çamaşırların daha da kirlenmesine neden olabilir. Bakırköy beyaz eşyalar servisi, kazan ve tamburda oluşan hasarlarda da yetkilidir.

Makinanızın iç parçalarında oluşabilecek kireçlenme ve paslanma sorunlarına karşı, Bakırköy beyaz eşya tamiri talebinizde makine modelinizi ve markanızı belirtmeniz gerekmektedir. Parçanın kullanılamaz hale gelmesi durumunda yapılacak değişim işlemi için doğru parçaların seçilmesini kolaylaştıran bu bilgi, hizmet süremizi de ciddi şekilde hızlandırmaktadır.

         Bakırköy Servis Hizmetlerimiz

 Sayfa Kategorisi: Servis Noktalarımız
 
Paylaş