Bahçelievler Beyaz Eşya Servisi

Bahçelievler Beyaz Eşya Servisi

Bahçelievler beyaz eşya servisi olarak, İstanbul Bahçelievler bölgesindeki beyaz eşya bakım ve tamir işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Beyaz eşyalarınızın rutin bakımlarını ve tamirat işlemlerini yaptırmak için servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Beyaz eşyalar; buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, aspiratörler ve fırınlar şeklinde gruplandırılmaktadır. Her marka ve model için Bahçelievler beyaz eşyalar servisimizden alacağınız hizmet, üretici firmalar tarafından yetkilendirilmiştir.

Tamir işlemlerinde, makinanın durumuna göre yerinde tamir ya da servise getirme işlemi uygulanabilir. Servis tarafından yönlendirilen Bahçelievler bölgesi beyaz eşya ustalarımız, makinanızı kontrol ederek yapılacak işlemi belirleyeceklerdir.

Bahçelievler Beyaz Eşya Servisi

Makinanın bazı parçalarında tamir edilemeyecek derecede hasar tespit edilmesi durumunda, ilgili parça orijinal ve garantili bir yedek parça ile değiştirilir. Bu sayede makinanın tüm işlevlerinin çalışması sağlanır.

Bahçelievler’de beyaz eşya tamir hizmeti almak için çağrı merkezimizle iletişime geçerek kayıt oluşturduğunuzda; makinanızın üretici firmasını ve ürün modelinizi belirtmeniz oldukça önemlidir. Servis süremizin kısalması ve tamir işlemlerinin hızlanması için, ustalarımız makinanızın modeline uygun yedek parçaları yanlarında getirmektedirler. Bu sayede yedek parça ihtiyacının belirlenmesinden sonra servis merkezine gidip gelme sorununu engelleyerek, tamir işleminin tek ziyarette tamamlanmasını sağlıyoruz.

Fırınlarda En Sık Karşılaşılan Sorunlar

Fırın, alt ve üst kısımlarında bulunan rezistanslar sayesinde ısıtma işlemi yapar. İki ayrı rezistans, birbirlerinden bağımsız olarak çalışmaktadır.

Fırınınızı çalıştırdığınızda ısınması ancak yemeklerin üstünü ya da altını pişirmemesi, o bölgedeki rezistansta bir sorun olduğu anlamına gelir. Rezistansınız bozulmuş, yanmış ya da elektrik alamıyor olabilir. Bu gibi durumlarda Bahçelievler beyaz eşya servisimiz ile iletişime geçerek kayıt açmanız ve randevu istemeniz gerekmektedir.

Fırınınızın çalışır konumdayken hiç ısı yaymıyor olması ise, çoğunlukla elektrik devrelerindeki sorunlardan kaynaklanmaktadır. Rezistanslara elektrik ileten bağlantılar ve genel elektrik girişleri kontrol edilerek tamir işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Çalışır durumdaki fırının aşırı ısı üretmesi ve pişirmesi gereken yemekleri yakması ise, fırın içerisinde bulunan termostatta yaşanan arızalardan kaynaklanmaktadır. Isıyı algılama özelliğini kaybeden termostat, yedek parça değişim işlemi ile yeniden çalışır duruma getirilebilir.

Bahçelievler beyaz eşyalar servisimizle yapacağınız görüşmelerde sorununuzu tam olarak belirterek doğru ve hızlı hizmet alabilirsiniz.

         Bahçelievler Servis Hizmetlerimiz

 Sayfa Kategorisi: Servis Noktalarımız
 
Paylaş